Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Diagnosis - Centrum Medyczne

  • Odsłony: 4356

Diagnosis to zaufanie

Dolegliwości odczuwane przez pacjenta powodują nie tylko dyskomfort fizyczny, ale są również powodem stresu, a nawet lęku. W procesie diagnozowania i leczenia staramy się go zredukować do minimum. Każdy pacjent w trakcie konsultacji czy badania otrzymuje pełną informację na temat aktualnego stanu zdrowia, przyczyn swoich dolegliwości, dalszej diagnostyki i możliwości leczenia. Informacja ta podana jest w sposób jak najbardziej przystępny i zrozumiały dla pacjenta. Zależy nam na tym, aby miał on pewność, że wszelkie jego pytania i obawy dotyczące zdrowia nie pozostaną bez odpowiedzi. Dialog między pacjentem a, specjalistą jest dla nas podstawą dobrej współpracy i budowania wzajemnego zaufania, tak cennego w procesie leczenia.  

Diagnosis to profesjonalizm

Nasz zespół tworzy grupa lekarzy czujących odpowiedzialność z wykonywanego zawodu. Dlatego  podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach.  Chcemy aby nasi pacjenci mieli pewność, że są diagnozowani i leczeni przez profesjonalistów, zgodnie z najnowszymi standardami wiedzy medycznej. Wiedza to jednak nie wszystko. Wspólnie tworzymy zespół pasjonatów, którzy rozumiejąc swoje powołanie do pracy w zawodzie lekarza, angażują w niej również swoje emocje i serca.   

Diagnosis to bezpieczeństwo

Jako doświadczeni praktycy rozumiemy, ze jakość sprzętu używanego przy diagnozowaniu pacjentów ma kluczowe znaczenie w ich dalszym leczeniu i powrocie do zdrowia. Dlatego w naszej klinice inwestujemy zarówno w ludzi, jak i aparaturę medyczną. Dzięki temu nasi pacjenci  moga czuć się w pełni bezpieczni. Zapewniamy im dostęp do nowoczesnego aparatu ultrasonograficznego Philips HD 15, który regularnie poddawany jest określonym atestom. 

Diagnosis to odpowiedzialność 

Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas najwyższą wartością. Dlatego nie tylko ich leczymy, ale także edukujemy i zapewniamy dostęp do szerokiego zakresu badan profilaktycznych. Każda wizyta pacjenta, który odwiedza naszą klinikę nie ze względu na odczuwane dolegliwości, ale ich brak - napawa nas radością. Oznacza to bowiem, że nasi pacjenci chcą coraz bardziej świadomie i odpowiedzialnie dbać o swoje zdrowie. Oznacza to, że nasi pacjenci cieszą się z życia i kochają swoich bliskich, z którymi i dla których chcą pozostać jak najdłużej w pełni sił.